Zakupu łóżka tapicerowanego można dziś dokonać na co najmniej kilka sposobów. Okazuje się przy tym, że systematycznie rośnie popularność, jaką cieszy się ten, który jest dokonywany bezpośrednio od producenta. Początkowo może się nam wydawać, że jest to rozwiązanie mniej wygodne. Firmy produkujące łóżka zwykle nie dbają przecież aż tak bardzo o obsługę klienta indywidualnego. Istnieje jednak wiele argumentów przemawiających za tym, aby zrewidować podobne przekonania.

Po pierwsze – oszczędności

Gdy w grę wchodzą łóżka tapicerowane producent JR Meble jest w stanie zaoferować nam znacznie niższą cenę niż ta, która obowiązywałaby w tradycyjnym punkcie sprzedaży. Co charakterystyczne, cena ta jest atrakcyjna nawet pomimo tego, że mamy możliwość dokonania większej liczby zmian w modelu wskazując choćby na rodzaj materiału, z jakiego jest wykonane obicie. Nie ma tu pośrednika, nie ma więc mowy również o pobieranej przez niego marży.

Po drugie – duży wybór

Jak już wspomniano, producent łóżek bywa znany ze swojej elastyczności. Pozwala na korzystanie z mniej typowych opcji, bo łóżka i tak powstają w jego fabryce lub warsztacie. To idealna opcja dla osób szukających mniej typowych rozwiązań.

Kategorie: Blog