Rolety w pomieszczeniach kuchennych

rolety w kuchni

Kwestia rolet do pokoi jest prosta i zależy jedynie od naszych upodobań oraz humoru. Jednak okna kuchenne są bardziej wymagające ze względu na mieszczące się w kuchni jedzenie oraz gotowanie różnego rodzaju potraw, które często chcąc nie chcąc rozpryskują się dookoła kuchenki.

Firanki zawieszone na okno kuchenne są narażone na pobrudzenie jedzeniem, sosami, olejami, które to plamy są później trudne do usunięcia. Zbierają dużo kurzu, co nie jest plusem przy pomieszczeniach, w których znajdują się artykuły spożywcze. Zamontowanie takich akcesoriów jak rolety w kuchni jest dobrym rozwiązaniem nie tylko ze względu na swoją funkcjonalność, ale również chroni pomieszczenie, a co za tym idzie jedzenie przed promieniami słonecznymi i zepsuciem. Rolety wyglądają również bardziej estetycznie i nadają pomieszczeniu koloru.

Rolety w kasetach przylegają do okna, dzięki czemu nawet gdy uchyli się okno w kuchni, roleta nie zawiśnie nad jedzeniem i nie pobrudzi się, ani nie poplami. W odwrotności od firanek, które pod wpływem wiatru wachlują nad blatem kuchennym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *