Regulamin

Ogólne zasady

 1. Zamieszczony poniżej regulamin określa zasady korzystania z serwisu agahurt.pl.
 2. Każdy użytkownik, który zarejestruje się w serwisie, akceptuje jego rozporządzenia w całości i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
 3. Za treść zamieszczanych nie odpowiada administracja serwisu.

Warunki umieszczania artykułów

 1. Każdy użytkownik może w serwisie umieszczać bezpłatnie artykuły.
 2. Do zamieszczenia artykułów niezbędne jest założenie konta.
 3. Zamieścić można dowolną ilość artykułów.
 4. Zamieszczane artykuły muszą być zgodne z wszystkimi normami etyczno-prawnymi, które obowiązują na terenie Polski.
 5. Publikować można tylko artykuły sformatowane, napisane zgodnie z zasadami języka polskiego oraz z przynajmniej jednym zdjęciem jako miniaturą.
 6. W artykule można zamieścić tylko jeden link do zewnętrznej strony.
 7. Artykuł musi mieć wyłączoną opcję dodawania komentarzy.
 8. Wymagana jest unikalna treść artykułów.
 9. Zabrania się zamieszczania artykułów o takiej samej zawartości.
 10. Użytkownik zobowiązany jest przyporządkować artykułowi konkretne kategorie tematyczne.
 11. Niska jakość tekstu, brak zdjęć, niepoprawne formatowanie tekstu, nadmierna ilość tagów, linkowanie serwisu z systemów wymiany linków i innych słabych jakościowo stron, mało interesująca tematyka artykułu, nadmierna ilość linków, zamieszczanie linków do słabych jakościowo stron to najczęstsze przyczyny usuwania artykułów.
 12. Administracja serwisu może usuwać artykuły użytkowników bez konieczności informowania ich o tym i bez podawania przyczyny takiej decyzji.

Warunki korzystania z serwisu

 1. Każdy użytkownik, który dodaje artykuł, oświadcza, że posiada do niego pełne prawa autorskie.
 2. Publikacja artykułu w serwisie, oznacza że autor wyraża zgodę na kopiowanie i powielanie artykułu. Gdy powiela się go na stronach internetowych trzeba zachować wszystkie umieszczone w artykule linki oraz podać dane autora. Natomiast w przypadku powielania w druku, należy wskazać źródła artykułu oraz autora.
 3. Możliwe jest kopiowanie i powielanie treści zamieszczonych na stronie agahurt.pl, jeśli nie modyfikuje się ich treści i zachowuje umieszczone w artykule linki do źródeł zewnętrznych i do źródła artykułu wraz ze wskazaniem autora. Gdy artykuły wykorzystuje się w publikacjach drukowanych stosuje się zakaz modyfikowania ich treści. Dodatkowo konieczne jest wskazanie źródła artykułu oraz autora.
 4. Treści zamieszczone w serwisie agahurt.pl mogą być używane w publikacjach internetowych oraz drukowanych i na stronach internetowych, pod warunkiem, że ich treść nie jest sprzeczna z obowiązującym prawem polskim.

Postanowienia końcowe

 1. Rejestracja w serwisie równoznaczna jest z akceptacją dla wykorzystania danych użytkownika, użytych podczas rejestracji, na potrzeby serwisu oraz jego partnerów.