Meble okiem ufoludka

meble

Okiem ufoludka z Marsa meble kuchenne i meble łazienkowe. Otóż było to tak: pewnego pięknego lutowego (-25 stopni Celsjusza) poranka, pod Warszawą rozbił się statek – jak to zwykle bywa kosmiczny. Rozbił się –tak by powiedział ktoś kto to widział, ale komu chciało by się spacerować po takim mrozie? Tak więc sytuacja pozostała niezauważona i nie odbiła się echem w mediach.

Chytry plan szatańskiego Lesia, bo tak nazywa się bohater naszej krótkiej opowieści powiódł się w 80%, bo co prawda lądowanie pozostało niezauważone ale nasz bohater nie przewidział, że przy takim mrozie grunt jest tyci twardy i w przypadku zderzenia jego pojazd ulegnie uszkodzeniu. Na szkoleniach kolonizacyjnych wielki guru Tadzik, tłumaczył że w przypadku takiego obrotu sprawy będzie musiał się zamaskować i przetrwać na tej złowieszczej Ziemi kolejny zylion chwil (co w przybliżeniu na czas ziemski daje 30 lat), mówił o tym jak używać sztucznego ciała, jak za pomocą trans galaktycznego translatora mówić i rozumieć w tubylczym języku , ba ma też w swoim statku komutator metali który pozwoli mu zamienić dowolny metal w srebro, a tym można pohandlować z miejscowymi.

No cóż aklimatyzację czas zacząć, statek ma jeszcze resztkę energii wystarczy na S.O.S i zamianę kształtu na ‘kozacki kwadrat’.

Jak pomyślał tak zrobił SOS poszło, wylądował chyba gdzieś na uboczu bo w oku sporo miejsca więc ostatkiem energii zmienił Lesio statek na domek. Nie starczyło już energii na meble i inne sprzęty, a bez tego mieszkać się nie da. No cóż jego szczękoczułki mózgowe odbierają coś na kształt fal elektronowych – ach to pewnie ten Internet! Tam na pewno znajdzie dobry zakład stolarski, to w końcu stolica!

Co więc najpierw ma kupić, pusty dom na pewno zwróci czyjąś uwagę, a więc potrzebuje meble kuchenne, tak czytał gdzieś że kuchnia to serce domu.

Co dalej meble łazienkowe też by się przydały. Trzeba będzie poszperać w tym Internecie i znaleźć kogoś kto zajmuje się produkcją mebli na zamówienie, bo przecież nie po to Lesio zrobił sobie kozacki kwadrat, żeby teraz meble kuchenne kupować w jakimś tandetnym hipermarkecie. Poza tym słyszał że co prawda Polacy to straszne pijusy ale nigdzie nie ma tak dobrych fachowców jak tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *