Jesienne wybieranie lamp

lampy japonskie

Lampy japońskie

Oryginalność i użytkowe piękno to podstawowe cechy oświetlenia w stylu japońskim. Niestety, pomimo dostępności materiałów, na polskim rynku takie produkty ciągle

charakteryzują się wysokim kosztem. Decyduje się więc na nie dość wąska grupa klientów. Są jeszcze lampy o podstawach wykonanych z fragmentów drzewa (pień lub gałęzie) uwieńczonych bawełnianym kloszem. Obserwujemy wysoce estetyczne kontrasty pomiędzy odcieniami owych elementów. Skleplampy.pl posiada w ofercie dwie linie produktów, inspirowane ludową sztuką japońską – lekkie żyrandole, a także wspomniane drewniane lampy stojące.

W tym roku chciałem kupić coś zupełnie innego. Marzyła mi się lampa wykonana tylko z naturalnych materiałów, ale wszystko na co trafiałem, było kompletnym rozczarowaniem. Nie zniechęcałem się, przeszukiwałem Google strona po stronie, na kolejne hasła. Kiedy już dość miałem wycieczek po niezliczonych porównywarkach, prezentujących niedostępny towar, w pewnym momencie do głowy przyszedł mi pomysł nowej taktyki. Porzuciłem frazy ogólne, które gdy szukasz czegoś oryginalnego nie znaczą wiele. Postanowiłem sprawdzić trochę sklepów lokalnych. Wpisałem więc hasło „lampy”. Okazało się, że wynik dał informacje o sklepach, do których nie mogłem się wcześniej dokopać.

To właśnie na takim sklepie znalazłem świetną kolekcję naturalnych lamp japońskich, których podstawy wykonane z naturalnego drewna, wieńczą bawełniane klosze. Zakupiłem jedną z tych lamp i teraz czekam na jej dostarczenie. Wszystko, czego szukamy jest więc w Internecie, kryje się jednak pod szczegółowymi frazami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *